RNR55H1740FSB14
MFR.Part #
RNR55H1740FSB14
JLCPCB Part #
C1438964
Description
-65℃~+175℃ 125mW 174Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors