RNR55H1472BMB14
MFR.Part #
RNR55H1472BMB14
JLCPCB Part #
C1458201
Description
-65℃~+175℃ 125mW 14.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors