RNR55H1101FSRE8
MFR.Part #
RNR55H1101FSRE8
JLCPCB Part #
C3359856
Description
-65℃~+175℃ 1.1kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors