RNR55H1101FRR36
MFR.Part #
RNR55H1101FRR36
JLCPCB Part #
C3552139
Description
-65℃~+175℃ 1.1kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors