RNR55H1002FMB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNR55H1002FMB14
JLCPCB Part #
C1439014
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 10kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors