RNR50J5231FRB14
MFR.Part #
RNR50J5231FRB14
JLCPCB Part #
C3540657
Description
-65℃~+175℃ 100mW 5.23kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors