RNR50J1581FRBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNR50J1581FRBSL
JLCPCB Part #
C1455235
Package
Plugin,D1.8xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 1.58kΩ 100mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors