RNR50H4322BSB14
MFR.Part #
RNR50H4322BSB14
JLCPCB Part #
C3423016
Description
-65℃~+175℃ 100mW 43.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors