RNR50H2323BRRSL
MFR.Part #
RNR50H2323BRRSL
JLCPCB Part #
C1827922
Description
-65℃~+175℃ 100mW 232kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors