RNR50H1401BRB14
MFR.Part #
RNR50H1401BRB14
JLCPCB Part #
C1466942
Description
-65℃~+175℃ 1.4kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors