RNC70J7500FRRE8
MFR.Part #
RNC70J7500FRRE8
JLCPCB Part #
C3547392
Description
-65℃~+175℃ 750mW 750Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors