RNC70J6491FRRE7
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC70J6491FRRE7
JLCPCB Part #
C3458526
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 6.49kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors