RNC70J4643BMR64
MFR.Part #
RNC70J4643BMR64
JLCPCB Part #
C3474451
Description
-65℃~+175℃ 464kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors