RNC70J2612FRRE6
MFR.Part #
RNC70J2612FRRE6
JLCPCB Part #
C3395281
Description
-65℃~+175℃ 26.1kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors