RNC70J2492BRRE8
MFR.Part #
RNC70J2492BRRE8
JLCPCB Part #
C3468480
Description
-65℃~+175℃ 24.9kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors