RNC70J2432FRRE8
MFR.Part #
RNC70J2432FRRE8
JLCPCB Part #
C3521486
Description
-65℃~+175℃ 24.3kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors