RNC70J1200BRRE8
MFR.Part #
RNC70J1200BRRE8
JLCPCB Part #
C3458619
Description
-65℃~+175℃ 120Ω 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors