RNC70J1003FRRE7
MFR.Part #
RNC70J1003FRRE7
JLCPCB Part #
C3541287
Description
-65℃~+175℃ 100kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors