RNC70H8250FRRE7
MFR.Part #
RNC70H8250FRRE7
JLCPCB Part #
C3379683
Description
-65℃~+175℃ 750mW 825Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors