RNC70H5601FRB14
MFR.Part #
RNC70H5601FRB14
JLCPCB Part #
C3532884
Description
-65℃~+175℃ 5.6kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors