RNC70H5360FRB14
MFR.Part #
RNC70H5360FRB14
JLCPCB Part #
C3417919
Description
-65℃~+175℃ 536Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors