RNC70H4421BRR64
MFR.Part #
RNC70H4421BRR64
JLCPCB Part #
C3381821
Description
-65℃~+175℃ 4.42kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors