RNC70H4222FRRE7
MFR.Part #
RNC70H4222FRRE7
JLCPCB Part #
C3415015
Description
-65℃~+175℃ 42.2kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors