RNC70H3092FRB14
MFR.Part #
RNC70H3092FRB14
JLCPCB Part #
C3436292
Description
-65℃~+175℃ 30.9kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors