RNC70H2800FPR64
MFR.Part #
RNC70H2800FPR64
JLCPCB Part #
C3459509
Description
-65℃~+175℃ 280Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors