RNC70H2614FRRE6
MFR.Part #
RNC70H2614FRRE6
JLCPCB Part #
C3429851
Description
-65℃~+175℃ 2.61MΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors