RNC70H2612FRB14
MFR.Part #
RNC70H2612FRB14
JLCPCB Part #
C3383604
Description
-65℃~+175℃ 26.1kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors