RNC70H1580FRRE8
MFR.Part #
RNC70H1580FRRE8
JLCPCB Part #
C3548768
Description
-65℃~+175℃ 158Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors