RNC70H1501FRRE7
MFR.Part #
RNC70H1501FRRE7
JLCPCB Part #
C3468123
Description
-65℃~+175℃ 1.5kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors