RNC65J9763FRRE7
MFR.Part #
RNC65J9763FRRE7
JLCPCB Part #
C3557938
Description
-65℃~+175℃ 500mW 976kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors