RNC65J9312BRBSL
MFR.Part #
RNC65J9312BRBSL
JLCPCB Part #
C3354484
Description
-65℃~+175℃ 500mW 93.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors