RNC65J7500FRB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC65J7500FRB14
JLCPCB Part #
C3396167
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 500mW 750Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors