RNC65J7500BRRE8
MFR.Part #
RNC65J7500BRRE8
JLCPCB Part #
C3403061
Description
-65℃~+175℃ 500mW 750Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors