RNC65J6193FRB14
MFR.Part #
RNC65J6193FRB14
JLCPCB Part #
C3410182
Description
-65℃~+175℃ 500mW 619kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors