RNC65J6043FRRE8
MFR.Part #
RNC65J6043FRRE8
JLCPCB Part #
C3533702
Description
-65℃~+175℃ 500mW 604kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors