RNC65J6043BRRE7
MFR.Part #
RNC65J6043BRRE7
JLCPCB Part #
C3437967
Description
-65℃~+175℃ 500mW 604kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors