RNC65J5690BRB14
MFR.Part #
RNC65J5690BRB14
JLCPCB Part #
C3513297
Description
-65℃~+175℃ 500mW 569Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors