RNC65J5363FRRE8
MFR.Part #
RNC65J5363FRRE8
JLCPCB Part #
C3508174
Description
-65℃~+175℃ 500mW 536kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors