RNC65J5113FRRE6
MFR.Part #
RNC65J5113FRRE6
JLCPCB Part #
C3495902
Description
-65℃~+175℃ 500mW 511kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors