RNC65J5111BRRE565
MFR.Part #
RNC65J5111BRRE565
JLCPCB Part #
C3423197
Description
-65℃~+175℃ 5.11kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors