RNC65J5110FRRE8
MFR.Part #
RNC65J5110FRRE8
JLCPCB Part #
C3379317
Description
-65℃~+175℃ 500mW 511Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors