RNC65J26R7FRB14
MFR.Part #
RNC65J26R7FRB14
JLCPCB Part #
C3562597
Description
-65℃~+175℃ 26.7Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors