RNC65J1870FRRE8
MFR.Part #
RNC65J1870FRRE8
JLCPCB Part #
C3356250
Description
-65℃~+175℃ 187Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors