RNC65J15R8BRB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC65J15R8BRB14
JLCPCB Part #
C3380775
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 15.8Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors