RNC65J1104BRRE6
MFR.Part #
RNC65J1104BRRE6
JLCPCB Part #
C3495758
Description
-65℃~+175℃ 1.1MΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors