RNC65J10R0FRR64
MFR.Part #
RNC65J10R0FRR64
JLCPCB Part #
C3532863
Description
-65℃~+175℃ 10Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors