RNC65J1072DRRE8
MFR.Part #
RNC65J1072DRRE8
JLCPCB Part #
C3549521
Description
-65℃~+175℃ 10.7kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors