RNC65J1003BPRE6
MFR.Part #
RNC65J1003BPRE6
JLCPCB Part #
C3404699
Description
-65℃~+175℃ 100kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors