RNC65J1001FRBSL
MFR.Part #
RNC65J1001FRBSL
JLCPCB Part #
C3544789
Description
-65℃~+175℃ 1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors