RNC65H9760FRR64
MFR.Part #
RNC65H9760FRR64
JLCPCB Part #
C3510375
Description
-65℃~+175℃ 500mW 976Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors